HAKKIMIZDA

2005'den bugüne İstanbul Pendik'te Koç İnşaat olarak hizmet verdik. Daha sonra Orkoç Yapı Malzemeleri. San ve Tic.Ltd.Şti. unvanı ile faaliyete başlayarak yapı malzemeleri sektöründede yolumuza devam etmekteyiz. Hedefimiz inşaat firmaları, uygulamacı ve uygulama firmalarına en cazip fiyatları sunarak toptan sektöründe birinci sırada yer almaktır. 

orkoc yapi malzemeleri hakkimizdaYapı malzemeleri, kaplama levhaları, banyo ürünleri toptan satışında, siz saygın müşterilerimize, hem ürün hemde hizmet kalitesini en üst seviye de tutarak satın alırken kazan ve uygun fiyata mal et sloganı ile sizleri müşterilerimiz arasında görmek istiyoruz ve müşterimiz olmaya davet ediyoruz. 

Davetimizi geri çevirmemeniz ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı işler dileriz.

Misyonumuz

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır. 

Vizyonumuz

Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslar arası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak ve Çalışma prensiplerimiz kalite anlayısımız ve yenilikçi ruhumuz ile gelecegin yapılarını inşa etmenize yardımcı olmak ve marka değerimizi daha da ileriye taşımaktır.

Orkoç Yapı Malzemeleri